fbpx

Jak lecieć z nami najtaniej z gwarancją miejsc ?

Nowe terminy, pytania i odpowiedzi.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi z faktu, że coraz więcej z Was decyduje się na udział w naszych imprezach. W roku 2023 zorganizowaliśmy 15 wyjazdów dla singli. Znaczna większość z nich była wypełniona co do ostatniego miejsca.

Tylko w okresie świąteczno-sylwestrowym w naszych grupach na 3 różne destynacje, wzięło udział ponad 100 osób i było by ich jeszcze więcej. Niestety, z powodu odkładania decyzji na ostatnią chwilę niektórym z Was nie udaje się wyjechać z nami na nasze wyprawy.

Pamiętajcie, że organizując nasze wyjazdy – szukamy najlepszego stosunku jakości do ceny. Bardzo często wyjazdy które Wam oferujemy, są to drobiazgowo wyselekcjonowane “perełki” spośród setek dostępnych ofert – i o ich atrakcyjności decyduje szybkość rezerwacji.

Od pewnego czasu przyglądaliśmy się tej kwestii i dziś możemy stwierdzić ze przyczyną najcześciej jest zwlekanie z decyzją przez co stajemy przed faktem braku miejsc w hotelach lub gwałtownego wzrostu cen imprezy u touroperatorów.

– Rezerwować je jak najszybciej ! Zaliczki w przypadku wczesnych rezerwacji to niskie kwoty.

W związku z tym z początkiem 2024 wprowadzamy kilka zmian mających na celu informowanie Was o nowych imprezach.

Pierwszą formą informacji o nowych imprezach będzie lista mailingowa – możecie się do niej zapisać poniżej.

Kolejną zmianą będzie równoczesne publikowanie informacji na naszych social mediach – takich jak Facebook, instagram czy YouTube. Najbardziej wyczerpujące informacje o imprezie będziemy się starać przedstawić Wam w formie video prezentacji na YouTube.

Subskrybuj !


Spodobały Ci się nasze imprezy – zapisz się do naszej listy mailingowej by w pierwszej kolejności uzyskać informacje o nowych wyjazdach !

Nie spamujemy


W prowadzając te zmiany z naszej strony gwarantujemy cenę i miejsce dla pierwszych 20 osób które zapiszą się na nasze imprezy w ciagu 48 godzin po ich ogłoszeniu. Z kolei Wasza szybka decyzja bardzo pomaga nam w dobieraniu osób pod względem organizacji Waszych wspólnych wylotów z najlepszych lotnisk i towarzyszy do pokojów.

Jesteś zdecydowany/a na wyjazd z nami, odpowiada Ci termin, miejsce i plan – w celu wzięcia udziału w naszych wyjazdach dla singli wystarczy postawić 4 pierwsze kroki.

Krok 1. Wypełnij formularz zgłoszenia – zaznaczając imprezy w których chcesz wziąć udział. Pamiętaj ze nasze imprezy często limitowane są ilością miejsc, które możemy otrzymać od tour operatorów/hoteli – wiec kto pierwszy ten lepszy. Na podstawie wypełnionych formularzy szukamy dla Ciebie towarzysza do pokoju – osoby tej samej płci i w zbliżonym wieku. W związku z tym czasem może to potrwać parę dni zanim taką osobę dla Ciebie znajdziemy.KLIKNIJ ABY DOKONAĆ REZERWACJI

Krok 3. Dokonujesz opłaty czym potwierdzasz zawarcie umowy a my na pare dni przed wyjazdem tworzymy prywatną grupę dla uczestników na naszych social mediach - dając Wam tym samym możliwość poznania się wcześniej. Tam również udostępniamy bardziej szczegółowe informacje organizacyjne.

Autor

Zobacz inne nasze wpisy.