fbpx

www.WakacjeSingli.pl to wyjątkowe miejsce w sieci stworzone dla singli po to aby przedstawić Wam relacje z realizowanych przez nas eventów. Jest to także miejsce w którym pomagamy Wam w realizacji singlowych wakacji i wyjazdów. Nasz model działania pozwala Wam obniżyć koszty atrakcyjnych wakacji all-inclusive poprzez miedzy innymi unikanie opłat za pokoje jednoosobowe lub grupowe bookowanie atrakcji turystycznych. Przy okazji możecie również poznawać innych podróżujących singli oraz tworzyć społeczność.

Administrujemy również grupą na Facebooku “Podróżę dla singli”, której społecznoś skupia obecnie 26 tys osób. Można tam zamieszczać swoje autorskie podróże ale też dowiedzieć się o organizowanych przez nasze biuro wyjazdach.

Podróże dla singli.

Nasza oficjalna grupa na Facebooku

Wraz z grupą kilku osób zaangażowanych w ten projekt – których sylwetki możecie poznać we “Wspomnieniach z podróźy” – organizujemy już od kilku lat podróże dla singli. Organizowaliśmy już wyprawy do: Turcji, Grecji, Meksyku, Egiptu, Dominikany, na Maderę i kilka innych.

Autorem strony jest licencjonowane Biuro Podróży Connect & Travel z Krakowa – z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej – świadczące usługi stacjonarnie – dla osób indywidualnych, rodzin i grup – jak również i singli – od 2009.

Osobiście wizytowaliśmy wiele krajów między innymi: Grecja, Hiszpania, Portugalia, Madera, Włochy, Albania, Bułgaria, Turcja, Egipt, Czarnogóra, Malta, Cypr, Kenia, Zanzibar, Dominikana, Sri Lanka, Tajlandia, Chiny, Maroko, Kuba, Emiraty Arabskie, Oman.

Rozpoznaliśmy również szczegółowo bazę hotelową oraz atrakcje tych krajów. Dzięki temu, możemy dobrać wyjazd najpełniej odpowiadający potrzebom naszych Klientów w najniższej cenie na rynku.

Pełną ofertę usług Biura Connect & Travel znajdziecie Państwo na www.c-travel.pl.

Zobacz nasz udział w programie “Pytanie na śniadanie” w telewizji TVN