fbpx

Zgłoszenie udziału w imprezie “Wakacje Singli”.

Formularz zgłoszenia w imprezie “Wakacje Singli”.

Prosimy o dokładne podanie wymaganych informacji – na ich podstawie sporządzona będzie umowa i dokonana rezerwacja – brak wyżej wymienionych danych uniemożliwi sprządzenie umowy. 

Poniższy formularz służy tylko i wyłącznie do rezerwacji w przypadku dodatkowych pytań prosimy użyć aplikacji Messenger, dostępnej na dole naszej strony lub linku poniżej.

  1. Majorka-26/05-02/06/24Kreta-Maj-CzerwiecTurcja-03-10/07/24Korfu-13-20/07/24Gran Canaria-27/08-03/09/24Ibiza Party-23/08/24Turcja Egejska 23-30/09/24Tajlandia-SylwesterInne
  2. 2 osobowy - standardowa cena1 osoby - dopłata
  3. KrakówKatowiceWrocławPoznańWarszawaGdańskInne
  4. RenataMagdaSebStrona WWWFacebookInstagramYouTube
  5. Tak
  6. Tak

  Regulamin wyjazdów.

  1. Aby wziąć aktywny udział w imprezie integracyjnej konieczna jest znajomość i aktywne używanie aplikacji messenger – gdyż ona stanowi kanał komunikacji między uczestnikami wyjazdu i organizatorem.

  2. W związku ze zgodą na połączenie w pokoju dwuosobowym – dane osobowe podróżnych wymienionych w umowie będę chronione zgodnie z ustawą RODO. Jednocześnie uczestnik wyraża zgodę na udostępnione swoich danych wyłącznie dla współtowarzysza podróży- podobnie jak to jest w przypadku umów dla dwóch osób, podróżujących wspólnie. W przypadku braku takiej zgody należy poinformować o tym Connect & Travel bezpośrednio (strona kontakt).

  3. Connect&Travel (www.WakacjeSingli.pl) nie gwarantuje udziału w imprezie w przypadku braku współtowarzysza do pokoju. Alternatywnie może zostać przedstawiona opcja cenowa zakwaterowania w pokoju 1-osobowym.

  4. Prosimy o przestrzeganie norm społecznych w ramach udziału w grupie – nie zakłócanie ciszy nocnej współlokatora, nie nadużywanie alkoholu i inną szeroko rozumianą kulturę osobistą.

  5. Zmiany współtowarzysza w pokoju dwuosobowym możliwej są przed podpisaniem umowy lub indywidualnie na podstawie uzgodnień między uczestnikami pobytu. Nie jest możliwa reklamacja współtowarzysza podróży podczas wyjazdu ani zamiana na pokój jednoosobowy na koszt organizatora.

  6. Uczestnik wyraża zgodę na nieograniczone czasowe wykorzystanie w tym rozpowszechnianie swojego wizerunku w formie zdjęć i filmów utrwalonych w czasie trwania wyjazdu bez prawa do wynagrodzenia z powyższego tytułu. Jednocześnie organizator będzie informował kiedy takie okoliczności będą zachodzić i można będzie z nich zrezygnować np nie pozując do zdjęć.

  7. Płatności za wycieczki fakultatywne i inne aktywności organizowane przez koordynatorów grupy, dokonywane są gotówką, na miejscu, w dniu przyjazdu – na podstawie wcześniejszych zgłoszeń i są bezzwrotne.

  8. Connect&Travel (www.WakacjeSingli.pl) nie ponosi odpowiedzialności za straty, szkody lub inne skutki wynikłe z zachowania poszczególnych uczestników lub naruszania norm społecznych (takie jak np eksmisja z hotelu, zakaz wstępu na pokład samolotu itp ).

  Zobacz również.