fbpx

30/12/2023-06/01/2024 – Egipt – Sylwestrowa zabawa przez cały tydzień – Niższe ceny.

Sprawdzony po raz piąty !!! kierunek sylwestrowy – Egipt – wypoczynek połączony ze zwiedzaniem (dla chętnych), gdzie regenerujemy siły, poznajemy nowe miejsca, kraj, kuchnię, kulturę, poznajemy nowe osoby a przede wszystkim świetnie się bawimy.

Hotel należy do znanej, prestiżowej sieci Pickalbatros, gwarantującej odpoczynek na wysokim poziomie. Położony przy malowniczej plaży z rafą koralową oraz w pobliżu miasteczka Port Ghalib, w którym można zaznać życia nocnego. Obiekt posiada wiele pozytywnych opinii na temat standardu oraz obsługi. Organizowaliśmy tu już kilka wyjazdów dla singli.

PROGRAM

1 Dzień: Wylot z poszczególnych lotnisk, przylot do Marsa Alam, transfer, zakwaterowanie, pierwsza integracja z grupą.

2 Dzień Zabawa Sylwestrowa !!!

3 Dzień – Nowy Rok

4 Dzień – opcja nurkowanie na rafie Satayah. 

5 Dzień – Rejs na Egipskie Malediwy – czyli wyspy Qualan 

Mam nadzieje, że wszyscy w grupie wybiorą się na tą wycieczkę żeby się poznać i spędzić dzień wspólnie na statku. Wówczas będziemy mieli statek tylko dla naszej grupy. Cena – 55 Euro lub $ .

6 Dzień – Egipskie Safari na quadach połączone z wizytą w wiosce Beduinów. Cena 55 EURO 

W pozostałe dni można skorzystać z innych wybranych wycieczek fakultatywnych bądź też wybrać relaks na plaży, animacje, dyskoteki, – wszystko na co mamy tylko ochotę!

7 Dzień – Pożegnania, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

WYCIECZKI DO WYBORU

Luxor Czas trwania: 12 godziny. Cena ok. 90$/os.

Wycieczka o zachodzie słońca na quadach. Czas trwania: pól dnia. Cena ok. 55$/os.

Nurkowanie na rafie Satayah z Marsa Alam Czas trwania: pół dnia. Cena ok. 45$/os.

Wyspa Qulaan – egipskie Karaiby Czas trwania: cały dzień. Cena ok. 55$/os.

Wyjazdy 2023

Zobacz video z naszych wyjazdów w 2023.


Zobacz migawki z naszych wyjazdów na Sylwestra do Egiptu jak również wakacje w Tunezji, na Maderze, greckich wyspach – Zakynthos, Krecie czy Kefalonii oraz ze zlotu 70 singli w Turcji.

JAK REZERWOWAĆ ?

ZAKWATEROWANIE I ŚWIADCZENIA

Albatros Oasis Port Ghalib 5*

Ocena 4.5-5

Hotel należy do znanej, prestiżowej sieci Pickalbatros, gwarantującej odpoczynek na wysokim poziomie. Położony przy malowniczej plaży z rafą koralową oraz w pobliżu miasteczka Port Ghalib, w którym można zaznać życia nocnego. Obiekt posiada wiele pozytywnych opinii na temat standardu oraz obsługi. Organizowaliśmy tu już kilka wyjazdów dla singli.

Aktywnie i animacyjnie

W cenie: siłownia, siatkówka plażowa, zajęcia sportowe, międzynarodowe animacje dla dorosłych, przedstawienia, muzyka na żywo
Płatne: rowery: w ofercie firm zewnętrznych

Plaża: 

Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, pomost. Bezpłatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe, bar na plaży.
Położenie hotelu: Położony około 5 km od lotniska w Marsa Alam oraz około 500 metrów od centrum Port Ghalib.

Wyżywienie:

restauracja główna, kilka barów

All inclusive (4:00-0:00)

śniadanie (04:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), obiad (12:30-14:30), kolacja (18:3021:30), późny posiłek (22:00-23:00)

przekąski (12:00-16:00)

wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe• pakiety urodzinowe (na życzenie)

Transport:

Samolot, wyloty: Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław

Bagaż główny 20 kg + 5 kg (podręczny) w cenie

Położenie hotelu:

Okolica

Położony około 5 km od lotniska w Marsa Alam oraz około 500 metrów od centrum Port Ghalib.

CENA

[wpdatatable id=1]

Opłata administracyjna w ramach, której mamy utworzenie grupy dla uczestników na Facebooku – nie później niż 7 dni przed wylotem, propozycja osoby do pokoju celem uniknięcia dopłaty do pokoju jednoosobowego, utworzenie czatu, zaproponowanie integracji tak, żeby wszyscy mogli się spotkać.

Cena zawiera:
7 noclegów w wybranym pokoju, wyżywienie all inclusive, ubezpieczenie KL I NNW, opiekę rezydenta, transfer do/z hotelu, przelot na wybranej trasie + bagaż główny 20 kg + podręczny 5 kg

Cena nie zawiera: wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, Wizy Egipskiej – 25$, opłaty administracyjnej – 150 zł

W PLANACH DLA CHĘTNYCH (DODATKOWO PŁATNE)

Luxor

Wycieczka rozpoczyna się w godzinach porannych. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Przejazd przez pustynię, następnie przejazd wzdłuż Nilu, gdzie można codzienne życie rolników. Program: Świątynia w Karnaku (aleja sfinksów, sala hypoksylowa), Dolina Królów (wejście do 3 grobowców, możliwość wejścia również do grobowca Tutenhamona ok. 250 LE ), Świątynia królowej Hatszepsut, Kolosy Memnona, fabryka alabastru, przeprawa przez Nil, w międzyczasie lunch. Cena ok. 90 $

Wycieczka o zachodzie słońca na quadach z grillem i przejażdżką na wielbłądach
W tempie dyktowanym przez pustynne warunki życie wydaje się niespieszne – ale to nie znaczy, że nie znajdziesz tutaj atrakcji dla miłośników adrenaliny. Zapoznaj się z silnym quadem, a następnie załóż kask i przygotuj się do jazdy. Pozostawiając za sobą tumany kurzu, przemierzaj pustynny krajobraz i kolejne wydmy. Po solidnym zastrzyku adrenaliny wrócisz do bazy, aby zobaczyć nocne celebrowanie bliskości z naturą – spektakularny pustynny zachód słońca. Następnie, po krótkiej przejażdżce na wielbłądzie, zjesz posiłek z grilla przy tradycyjnej rozrywce, takiej jak taniec brzucha i lokalna muzyka. Cena ok. 55 $

Nurkowanie na rafie Satayah z Marsa Alam
„Błękitna Laguna” przy rafie Satayah to miejsce licznie odwiedzane przez delfiny i główny punkt programu tej wspaniałej wyprawy z nurkowaniem z rurką. Rozpocznij wycieczkę o świcie, aby popłynąć wzdłuż wybrzeża, wsiąść do łodzi i spędzić cały dzień na nurkowaniu z rurką w tym znanym na całym świecie miejscu. Satayah to płytka laguna i rafa – sama w sobie jest popularna wśród miłośników nurkowania z rurką. To miejsce robi jeszcze większe wrażenie, jeśli natkniesz się na jednego z wielu dzikich delfinów zamieszkujących ciepłe wody.Szanse na zabawę z tymi majestatycznymi stworzeniami wzrosną dwukrotnie, gdy po lunchu na pokładzie udasz się w drugie miejsce idealne wręcz do nurkowania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz obcować z delfinami przez cały dzień, ale nawet jeśli tak się nie stanie, obfitość innych organizmów morskich sprawi, że nie będziesz żałować. Cena ok. 45$

Wyspy Qulaan – egipskie Karaiby
Zapraszamy na rejs na rajski archipelag Qulaan, nazywany „egipskimi Karaibami”. To właśnie tutaj znajdziemy najbardziej turkusową wodę i najbielszy piasek w okolicach Marsa Alam! Te niewielkie wysepki na południu Parku Narodowego Wadi El-Hamata są otoczone bajkowymi rafami, które będziemy podziwiać podczas snorkelingu. Przy odrobinie szczęścia spotkamy również delfiny! 2 postoje na snorkeling Cena – 55$

Ceny wycieczek podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianie

Ważna informacja.
Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej – jest jedynie prezentacja produktu/usługi.
W celu uzyskania szczegółowej oferty i/lub cen aktualnych na dany dzień lub weryfikacji autentycznosci prosimy o bezpośredni kontakt z licencjonowanym agentem – za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio.

Licencjonowanym agentem pośredniczącym w organizacji tego wyjazdu jest:
Biuro Podróży Connect & Travel
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków
tel: +48 12 307 00 52 

www.c-travel.pl

Zobacz inne nasze wpisy.