fbpx

03-10/07/2024 Turcja – relaks i piana party.

Niby nie można kupić szczęścia ale można wyjechać na wakacje dla singli do Turcji to ponoć praktycznie to samo!! – dla chętnych zorganizujemy –  dwu dniową wycieczkę do bajkowej krainy Kapadocji gdzie o wschodzie słońca można było podziwiać setki unoszących się nad ziemią balonów a sama kraina przypominała scenerię z bajek, rejs katamaranem do Zielonego Kanionu, i spacer w antycznym Side.

Do naszej dyspozycji mamy 5* hotel z dobrym ALL w pobliżu pięknej plaży. Wieczory można tam spędzić przy drinku oraz doskonałych animacjach dla dorosłych a noce w hotelowej dyskotece. Nie zabraknie piana party – we wrześniu 2023 organizowaliśmy tam zlot singli dla 70 osób – nikt nie wrócił wyspany z wakacji.

ZAKWATEROWANIE I ŚWIADCZENIA

Terrace Elite Resort***** AL

Ocena 4,5/5

Położony blisko długiej, szerokiej i piaszczystej plaży, będzie świetnym wyborem dla osób, które chcą spędzić swoje wakacje aktywnie. Rozbudowana infrastruktura sportowa, możliwość uprawiania sportów wodnych na plaży i różnorodne animacje to kolejne atuty hotelu.

Aktywnie i animacyjnie

W cenie: tenis stołowy, rzutki siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej, aerobik siłownia animacje,,sauna,kino
Płatne: bilard,,sporty wodne na plaży,,centrum SPA, masaż,,dyskoteka, łaźnia turecka

Położenie hotelu:

Okolica

12 km od centrum miasta Side, 

Odległość od lotniska

65 km od lotniska w Antalyi

Plaża: 

600 m od hotelu, prywatna, piaszczysta, dojście do plaży ulicą. Do plaży kursuje bezpłatny bus hotelowy. Bezpłatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe, bar na plaży.

Wyżywienie:

restauracja główna, restauracje a la carte (2), bary (5), cukiernia

Ultra All Inclusive (24h)

śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), kolacja (19:00-21:30), późny posiłek (23:00-07:00) w restauracji głównej

obiad (12:30-14:30) w Snack Corner

przekąski (12:00-16:00) w Pool Corner

podwieczorek (14:30-18:00) w cukierni lody

wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe

Restauracje à la carte – płatne, wymagana rezerwacja – turecka, śródziemnomorska

Transport:

Samolot, wyloty:  Warszawa-Chopin, Warszawa Modlin, Lublin, Kraków, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Łódź. Warszawa-Radom,

Bagaż główny 20 kg + 5 kg (podręczny) w cenie

CENA

*** Ceny aktualne na dzień publikacji podany powyżej – prosimy o kontakt w celu potwierdzenia cen na dzień zawarcia umowy!

+ 150 zł/os opłata administracyjna w ramach grupy singlowej

Opłata administracyjna w ramach, której mamy utworzenie grupy dla uczestników na Facebooku – nie później niż 7 dni przed wylotem, propozycja osoby do pokoju celem uniknięcia dopłaty do pokoju jednoosobowego, utworzenie czatu, zaproponowanie integracji tak, żeby wszyscy mogli się spotkać. 

Cena zawiera:
7 noclegów w wybranym pokoju, wyżywienie all inclusive, ubezpieczenie KL I NNW, opiekę rezydenta, transfer do/z hotelu, przelot na wybranej trasie + bagaż główny 20 kg + podręczny 5 kg

Cena nie zawiera:
wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych

PROGRAM

1 DZIEŃ: Wylot z poszczególnych lotnisk, przylot do Antalya, transfer, zakwaterowanie, pierwsza integracja z grupą

1 – 7 DZIEŃ: odpoczynek, integracja dla chętnych wycieczki, animacje, dyskoteki, plażowanie, opalanie – wszystko na co mamy tylko ochotę!

Wycieczki do wyboru: Pamukale – Kraina Naturalnej Bieli, Kapadocja (2 dni)7 DZIEŃ: Pożegnania, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

WYCIECZKI DO WYBORU

Pamukkale Czas trwania: cały dzień. Cena ok. 60/os.

Kapadocja: Czas trwania: dwa dni. Cena ok. 100/os.

Daylan Tour: Czas trwania: cały dzień. Cena ok. 60/os.

Wadi Rum – wycieczka na Marsa: Czas trwania: cały dzień. Cena ok. 439 zł/os.

Pełny opis wycieczek TUTAJ !

JAK REZERWOWAĆ ?

Wyjazdy 2023

Zobacz video z naszych wyjazdów w 2023.


Zobacz migawki z naszych wyjazdów na Sylwestra do Egiptu jak również wakacje w Tunezji, na Maderze, greckich wyspach – Zakynthos, Krecie czy Kefalonii oraz ze zlotu 70 singli w Turcji.

W PLANACH DLA CHĘTNYCH (DODATKOWO PŁATNE)

Pamukkale

Kraina Naturalnej Bieli Tureckie przysłowie głosi, że kto nie widział Pamukkale ten nie widział Turcji. Wypływająca ze wzgórza ciepła woda, bogata w związki wapnia i dwutlenku węgla utworzyła przez wieki wspaniałe, białe tarasy, a na nich oczka wodne. Dzięki niezwykłej scenerii i leczniczym właściwościom wód „Bawełniana Twierdza” zyskała sławę już ponad 2000 lat temu. Podczas wycieczki zwiedzą Państwo ruiny starożytnego miasta Hierapolis z amfiteatrem oraz wapienne tarasy wpisane na listę UNESCO. W czasie wolnym będzie również okazja zażyć kąpieli w słynnych basenach Kleopatry. W programie zaplanowano także zwiedzanie fabryki włókienniczej i winiarni. Cena ok. 60€/os.

Kapadocja (2 dni) 

Czarodziejska kraina w samym sercu Turcji. Cud natury, powulkaniczne i księżycowe krajobrazy, doliny pełne kominów skalnych. 1. dzień. Przejazd autokarem w kierunku miasta Konya. Śniadanie w restauracji. W programie Muzeum Mevlana – zakon wirujących derwiszy w Konyi. Czas wolny na obiad. Następnie zwiedzanie podziemnego miasta Saratli oraz skalnych kościołów pierwszych chrześcijan w Göreme wpisanych na listę UNESCO. Wizyta w galerii ceramiki. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 2. dzień… Następnie zwiedzanie niesamowitej twierdzy Uçhisar. Powrót do hotelu. Fakultatywnie: „noc turecka” w jaskini wykutej w tufie wulkanicznym lub lot balonem w niezapomnianej scenerii. Cena ok. 100€/os.

Dalyan Tour

Wycieczka rozpoczyna się ok. godziny 05:00-06:00 i kończy się ok. godziny 19:00-20:00. przyjazd do Dalyan, czas wolny w kąpieli błotnej. Przerwa na łowienie krabów. Wizyta na plaży Iztuzu i czas wolny. Lunch w restauracji Kaunos (napoje dodatkowo płatne). Wyjazd do Bodrum i wizyta w sklepie CNS. Cena ok. 60€/os.

Cobanyildiz Yacht Tour

Wycieczka rozpoczyna się ok. godziny 08:00-09:00 i kończy się ok. godziny 16:00-17:00. przyjazd do portu, przejście do pierwszej zatoki, lunch w zatokach Parku Narodowego (ALL INC.). Przez wyspę Samos Cena ok. 35€/os.

Diving Tour. 

Wycieczka rozpoczyna się ok. godziny 08:30-09:30 i kończy się ok. godziny 16:00-16:30. Program wycieczki: przybycie łodzi nurkowej, dotarcie do pierwszego punktu nurkowego, instruktorzy udzielają informacji o nurkowaniu. Wyjazd do drugiego punktu nurkowego (za pierwszym razem nurkowanie z instruktorami, trwa ono około 15-20 minut). Obiad i czas na pływanie. Powrót do portu. Cena ok. 140€/os.

Quad Safari. 

Wycieczka rozpoczyna się ok. godziny 09:00-10:00 i kończy się ok. godziny 13:00-14:00. . Goście odbierani są z ich hoteli, w czasie drogi udzielane są informacje na temat wycieczki. Program wycieczki: przyjazd na plażę Pamucak, ogólne informacje o quadach i przebywaniu na pokładzie. 1,5 godzinne safari na quadach w lesie (ze szkoleniami). W czasie drogi powrotnej do hoteli przekazywana jest ankieta satysfakcji klienta. Cena ok. 38€/os.

Opinie uczestników

Zobacz inne nasze wpisy.